20 maja obchodziliśmy jubileusz 80-lecia naszego przedszkola. Dla zgromadzonych gości wystąpiły dzieci z grup „Leśne Duszki” i „Elfy” oraz absolwentki przedszkola.
Dzieci zaprezentowały piosenki swoich grup, hymn przedszkola, a także układy taneczne. Podczas występu stworzyły również piękne obrazy.
Po części artystycznej odbyła się część oficjalna uroczystości. Pani dyrektor Annetta Benedyka wygłosiła podziękowania, a następnie głos zabrali zaproszeni goście.
Dziękujemy wszystkim gościom za obecność, wspólne świętowanie oraz życzliwość i ciepłe słowa skierowane do naszej społeczności przedszkolnej.
Od 80 lat nasze przedszkole otwiera dzieciom drogę na świat.
Przed nami wiele do zrobienia. Do zrealizowania nowe cele i marzenia
A nasze przedszkole za to się chwali, że w dużych i mądrych ludzi zmieniają się mali!
Wpis ze zdjęciami: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0224ViXE2Yey4PAt5C5LVzHgRJ2ABSLwA7KwNg61FSDFdncDEMueu93jDAuKgHULBgl&id=100057559415509
