Wyniki Konkursu Plastycznego „Choinka”

Z przyjemnością, informujemy, ż w dniu 22 grudnia 2016 roku nastąpiło rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego „Choinka”. Konkurs został zorganizowany przez Przedszkole Nr 14 w Gdyni i polegał na przygotowaniu przez dzieci w wieku przedszkolnym pracy plastycznej – przestrzennej choinki świątecznej.
Ze względu na to, że na konkurs nadesłanych zostało wiele przepięknych, kolorowych prac, Komisja Konkursowa miała niełatwe zadanie. Komisja brała pod uwagę samodzielność wykonania pracy, pomysł, różnorodność technik i materiałów wykorzystanych w pracy oraz estetykę wykonania. Ostatecznie, po długich dyskusjach i naradach, Komisja zdecydowała się wyróżnić następujące prace:
Kategoria wiekowa 3-4 lata
I miejsce: Zosia Klukowska – Przedszkole Nr 31
II miejsce: Iga Płatek – Przedszkole Nr 14
III miejsce: Martyna Żuchowska- Przedszkole Pluszowy Misiaczek
Wiktoria Krawczyk
Wyróżnienie za pomysł: Emilia Stefanowska – Przedszkole Nr 50

Kategoria wiekowa 5-6 lat
I miejsce: Jakub Nowak -Przedszkole Nr 14
II miejsce: Mateusz Wnętowski – Przedszkole Nr 19
III miejsce: Zuzanna Lewandowska – Przedszkole Nr 44
Zuzanna Romaniec, Hanna Wasilewska – Przedszkole Nr 50
Wyróżnienie za pomysł: Agnieszka Jaczewska- Przedszkole Nr 44

Wszystkim dzieciom składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za udział w Konkursie Plastycznym.