KONKURSY

Rodzinny Konkurs Fotograficzny „Mój czas z rodziną”

Regulamin

Karta zgłoszeniowa

Rodzinny Konkurs Fotograficzny „Rodzina na sportowo!”

Regulamin

This slideshow requires JavaScript.

Rodzinny Konkurs Plastyczno-Techniczny „Dobranocka z dawnych lat”

WYNIKI KONKURSU MIĘDZYPRZEDSZKOLNEGO   „DOBRANOCKA Z DAWNYCH LAT”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny „Dobranocka z dawnych lat” został rozstrzygnięty!

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, na konkurs wpłynęło 40 prac.

Komisja konkursowa przy ocenianiu wykonanej pracy brała pod uwagę: pomysłowość, oryginalność, użyte materiały, zastosowane techniki, estetykę wykonania, wspólne działania dziecko-rodzic, zgodność z tematem. Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za zaangażowanie i wykonane piękne prace.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców konkursu w czterech kategoriach wiekowych:

3LATKI

I miejsce – Zuzanna Celejowska z rodziną z Przedszkola nr 57

II miejsce – Marcel Malek z rodziną z Przedszkola nr 14

4LATKI

I miejsce – Oliwier Kaczmarczyk z rodziną z Przedszkola nr 28

5LATKI

I miejsce – Zofia Siekierzycka z rodziną z Przedszkola nr 30

II miejsce – Marcel Byczkowski z rodziną z Przedszkola nr 48

III miejsce – Hanna Banach z rodziną z Przedszkola nr 57

WYRÓŻNIENIA

Jerzy Leśniewski z rodziną z Przedszkola nr 28

Andrii Duda z rodziną z Przedszkola nr 14

6LATKI

I miejsce – Marcel Strusiński z rodziną z Przedszkola nr 28

II miejsce – Karina Hoppe z rodziną z Przedszkola nr 42

II miejsce – Adam Szulist z rodziną z Przedszkola nr 57

III miejsce – Oliwia Szczepańska z rodziną z Przedszkola nr 57

                                                   Serdecznie gratulujemy 😊

This slideshow requires JavaScript.

Regulamin

Załączniki do konkursu

 

Wewnątrzprzedszkolny konkurs techniczno-plastyczny Eko- ozdoba wielkanocna 

WYNIKI KONKURSU „EKO OZDOBA WIELKANOCNA”

KONKURS PLASTYCZNY „EKO OZDOBA WIELKANOCNA” ZOSTAŁ ROZSTRZYGNIĘTY 😊

KOMISJA KONKURSOWA PRZY OCENIANIU PRAC BRAŁA POD UWAGĘ NASTĘPUJĄCE KRYTERIA: POMYSŁOWOŚĆ, ORYGINALNOŚĆ, UŻYTE MATERIAŁY, ZASTOSOWANE TECHNIKI, ESTETYKA WYKONANIA, WSPÓLNE DZIAŁANIA DZIECKO-RODZIC, ZGODNOŚĆ Z TEMATEM.

PRZYZNANO NASTĘPUJĄCE NAGRODY I WYRÓŻNIENIA.

NAGRODY OTRZYMALI:

                 I MIEJSCE: Gabriela Sobczak i Maciej Sobczak z rodziną

                 II MIEJSCE: Piotr Grzybek z rodziną

                III MIEJSCE: Marta Stefanowska z rodziną 

WYRÓŻNIENIA OTRZYMALI:

  • Aleksandra Tomkowska z rodziną
  • Jerzy Kawałek z rodziną
  • Marcel Malek z rodziną
  • Mikołaj Czarnogórski z rodziną
  • Emil Podolak z rodziną
  • Amelia Bac z rodziną
  • Bolesław Barski z rodziną
  • Mia Szpak z rodziną

Prace zostały zaprezentowane na wystawie w szatni przedszkolnej. Nagrodzeni uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Bardzo dziękujemy za udział w konkursie 😊

This slideshow requires JavaScript.

REGULAMIN KONKURSU

Załącznik Nr 1 


Konkurs plastyczno-techniczny Eko- ozdoba choinkowa

Z PRZYJEMNOŚCIĄ INFORMUJEMY, ŻE KONKURS PLASTYCZNY „EKO OZDOBA CHOINKOWA” ZOSTAŁ ROZSTRZYGNIĘTY!
KOMISJA KONKURSOWA PRZY OCENIANIU WYKONANEJ OZDOBY CHOINKOWEJ WZIĘŁA POD UWAGĘ POMYSŁOWOŚĆ, WALORY EKOLOGICZNE PRACY, ESTETYKĘ WYKONANIA, RÓŻNORODNOŚĆ WYKORZYSTANYCH TECHNIK, WSPÓŁPRACĘ DZIECKO-RODZIC ORAZ BOGACTWO UŻYTYCH MATERIAŁÓW.JURY POSTANOWIŁO PRZYZNAĆ NASTĘPUJĄCE NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

NAGRODY OTRZYMALI:

MIEJSCE I: Marta Stefanowska z rodziną

MIEJSCE II: Jerzy Kawałek z rodziną

MIEJSCE III: Mikołaj Czarnogórski z rodziną

WYRÓŻNIENIE:

  • Zofia Boniecka z rodziną
  • Anastazja Konopińska z rodziną
  • Marek Ristau z rodziną

PRACE ZOSTAŁY ZAPREZENTOWANE NA WYSTAWIE POKONKURSOWEJ ZORGANIZOWANEJ W PRZEDSZKOLNEJ SZATNI.

REGULAMIN KONKURSU


 

Zewnętrzny Konkurs plastyczny „Powietrzem na szkle malowane”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny „Powietrzem na szkle malowane” został rozstrzygnięty!

Komisja konkursowa przy ocenianiu prac wzięła pod uwagę samodzielność i estetykę wykonania pracy,  zgodność oraz kreatywne podejście do tematu konkursu.

Jury postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia.

Nagrody otrzymali:

Miejsce I: Ignacy Zaremba (5 lat) – Przedszkole Nr 29 w Gdyni, nauczyciel: Sylwia Czaja za pracę pt. „Piesek plamka”

Miejsce II: Natalia Ziętek (5-lat) – Przedszkole Nr 52 w Gdyni, nauczyciel: Joanna Ochota-Derc, Alicja Piepka za pracę pt. „Magiczna przygoda”

Miejsce III: Julian Jakubowski (6 lat) – Przedszkole Nr 29 w Gdyni, nauczyciel: Agnieszka Skupień za pracę pt. „Lisek w lesie”

Wyróżnienie:

  • Weronika Zarzecka (6-lat) -Przedszkole Nr 56 w Gdyni, nauczyciel: Urszula Roman za pracę pt. „Akwarium ze zwierzątkami morskimi”
  • Tymoteusz Łapcik -Przedszkole Nr 26 „Bajkowa Kraina” w Gdyni za pracę pt. „Zaczarowany ogród”

Prace zostały zaprezentowane na wystawie pokonkursowej zorganizowanej w przedszkolu.

            Dziękujemy uczestnikom za udział w konkursie.

REGULAMIN KONKURSU