PLECAK PEŁEN DOBRA

W RAMACH NASZEGO PROGRAMU „PRZEDSZKOLAK W ŚWIECIE WARTOŚCI” ZAPROPONOWALIŚMY DZIECIOM I RODZICOM:

PROJEKT CZYTELNICZY „PLECAK PEŁEN DOBRA”

KAŻDA GRUPA OTRZYMAŁA DWA PLECAKI Z KSIĄŻKAMI, KTÓRE DZIECI ZABIERAJĄ PO KOLEI NA TYDZIEŃ DO DOMU. ZADANIEM DZIECI JEST PRZECZYTANIE WRAZ Z RODZICAMI KSIĄŻEK, WYBRANIE ULUBIONEJ I WYKONANIE PRACY PLASTYCZNEJ Z NIĄ ZWIĄZANEJ.

W ramach Programu „Przedszkolak w świecie wartości” odbyły się również:

• Bajkowisko- słuchowisko -Rodzice- dzieciom- Nagranie dla dzieci ulubionych wierszy

W ramach obchodów dnia dziecka zaprosiliśmy rodziców do akcji czytelniczej z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

W dniu 6 czerwca  każda z grup słuchała nagranych przez nasze przedszkolaki i ich rodziców „Ulubionych wierszy dzieci”. Było wiele śmiechu podczas odgadywania -czyj to może być głos…

Dziękujemy za nagranie słuchowisk Oli Tomkiewicz z rodzicami (gr. I „Krasnoludki”), Karolinie Pietrzak z mamą (gr. II „Leśne Duszki)” oraz Julii Jażdżewskiej z mamą (gr. III „Elfy”).

• Plecak pełen radości- zbiórka upominków dla dzieci z Ukrainy na Dzień Dziecka przebywających w Gdyni.