ODPROWADZAM SAM

Nasze przedszkole uczestniczy  w kampanii  „Odprowadzam Sam”  organizowanej przez Gdyńskie Centrum Sportu.

Kampania „Odprowadzam Sam” ma zachęcać do korzystania z ekologicznych środków transportu w drodze do przedszkola. W jej ramach najmłodsi gdynianie starają się docierać do szkoły rowerem, hulajnogą, komunikacją miejską lub pieszo.

Placówki biorące udział w kampanii otrzymują kolorowe plakaty-drzewka wraz z naklejkami. Za każdy dzień, kiedy dziecko przyjdzie do przedszkola (bądź przyjedzie wraz z rodzicem środkiem transportu publicznego, na rowerze, deskorolce lub hulajnodze), otrzyma od nauczyciela naklejkę i przyklei ją na plakacie.  W ramach kampanii jej uczestnicy mają również do rozwiązania różnego rodzaju zadania w specjalnych zeszytach ćwiczeń.