Drodzy Rodzice

zgodnie z harmonogramem rekrutacji dnia 25.03.2020 o godzinie 15:00 udostępnione zostaną listy dzieci zakwalifikowanych do przedszkola.

Wynik rekrutacji będzie można sprawdzić:

– logując się na swoje konto w systemie rekrutacji (opcja Zaloguj się dostępna od godz. 15:00),

– na skrzynce pocztowej, której adres e-mail został podany podczas rejestracji wniosku,

– kontaktując się  mailowo z przedszkolem: przedszkole@p14.edu.gdynia.pl.

ZMIANA SPOSOBU POTWIERDZENIA WOLI

PRZEZ RODZICÓW KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH

Potwierdzanie woli przyjęcia w systemie kandydatów zakwalifikowanych będzie możliwe od godz. 15:00 w dniu 25 marca. Rodzic może potwierdzić wolę przyjęcia:

• elektronicznie, logując się na swoje konto na stronie publicznej systemu rekrutacji,
  • mailowo poprzez wysłanie potwierdzenia woli przyjęcia na adres e-mail: przedszkole@p14.edu.gdynia.pl.

W przypadku potwierdzenia woli przyjęcia elektronicznie Rodzic powinien przesłać na adres e-mail placówki lub dostarczyć w terminie późniejszym podpisane oświadczenie woli przyjęcia.

Wzór oświadczenia dot. potwierdzenia woli przyjęcia dostępny jest w zakładce POMOC oraz na stronie publicznej systemu rekrutacji, w zakładce PLIKI DO POBRANIA, INSTRUKCJE: