Wyniki konkursu „Powietrzem na szkle malowane”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny „Powietrzem na szkle malowane” został rozstrzygnięty!

Komisja konkursowa przy ocenianiu prac wzięła pod uwagę samodzielność i estetykę wykonania pracy,  zgodność oraz kreatywne podejście do tematu konkursu.

Jury postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia.

Nagrody otrzymali:

Miejsce I: Ignacy Zaremba (5 lat) – Przedszkole Nr 29 w Gdyni, nauczyciel: Sylwia Czaja za pracę pt. „Piesek plamka”

Miejsce II: Natalia Ziętek (5-lat) – Przedszkole Nr 52 w Gdyni, nauczyciel: Joanna Ochota-Derc, Alicja Piepka za pracę pt. „Magiczna przygoda”

Miejsce III: Julian Jakubowski (6 lat) – Przedszkole Nr 29 w Gdyni, nauczyciel: Agnieszka Skupień za pracę pt. „Lisek w lesie”

Wyróżnienie:

• Weronika Zarzecka (6-lat) -Przedszkole Nr 56 w Gdyni, nauczyciel: Urszula Roman za pracę pt. „Akwarium ze zwierzątkami morskimi”
  • Tymoteusz Łapcik -Przedszkole Nr 26 „Bajkowa Kraina” w Gdyni za pracę pt. „Zaczarowany ogród”

Prace zostały zaprezentowane na wystawie pokonkursowej zorganizowanej w przedszkolu.

Nagrodzeni uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Dziękujemy uczestnikom za udział w konkursie.