Informacja dla rodziców dzieci nowoprzyjętych do przedszkola

Serdecznie zapraszamy na zebranie dla rodziców dzieci nowoprzyjętych do przedszkola w dniu 30.08.2022 r. (wtorek) o godz. 15.00

Na zebraniu będą mogli Państwo m.in. poznać nauczycielki grupy „Krasnoludki”, zdobyć wskazówki co może pomóc dziecku w procesie adaptacji, pozyskać informacje- Czego potrzebują przedszkolaki? – przedstawienie listy rzeczy, w które powinien wyposażyć dziecko każdy rodzic; zapoznać się z procedurą odbierania dziecka z przedszkola, poznać ramowy rozkład dnia oraz zasady płatności za przedszkole i żywienie.

31.08.2022 (środa) o godz. 10.00 odbędzie się dzień otwarty w przedszkolu dla dzieci nowoprzyjętych – zapraszamy rodziców  z dziećmi na wspólne zabawy, zwiedzanie przedszkola oraz zabawy w ogrodzie.