Dzień Dziecka

1 czerwca obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Dziecka. Pomimo niezbyt sprzyjającej pogody do świętowania, nic nie popsuło naszych planów. Dzień spędziliśmy na wesołej zabawie. Najpierw przedszkolaki świętowały w swoich grupach. Grupa I „Krasnoludki” bawiły się w Afrykańskiej Dżungli. Grupa II „Leśne Duszki” miały wybuchową dyskotekę, a grupa III „Elfy” zabawy „Księżniczki i Superbohaterowie”.

Tego dnia dzieci zdobywały pieczątki na dyplomie SUPER DZIECKA. Miały do wykonania w każdej z sal przedszkolnych zadanie: Super Sportowiec- pokonanie toru przeszkód; Super Magika- wykonanie balonowej rakiety oraz Super Tancerza- udział w konkurencjach tanecznych. Wspólna zabawa wszystkich grup oraz rozdanie prezentów sprawiło dzieciom dużo radości.