Wizyta Funkcjonariuszy Policji

2 czerwca przedszkole odwiedzili Funkcjonariusze Policji, którzy przeprowadzili pogadanki dotyczące szeroko pojętego bezpieczeństwa           ( m.in. Jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię, jak poruszać się po ulicy, żeby nie doszło do sytuacji niebezpiecznych dla dziecka, komu mogę powiedzieć jak się nazywam, a komu nie?). Nasze przedszkolaki posiadają takie wiadomości i swoją wiedzą podzieliły się z Policjantami.
Policjanci chętnie opowiedzieli przedszkolakom o swojej bardzo odpowiedzialnej pracy, o zasadach obowiązujących w ruchu drogowym. Po pamiątkowych zdjęciach razem z Policjantami wszystkie grupy wyszły przed przedszkole, aby oglądać radiowóz.
Serdecznie dziękujemy Policjantom za wspaniałe przeżycia i przybliżenie tak odpowiedzialnego zawodu, jakim jest zawód policjanta.