Otwarcie Placu Zabaw

14 czerwca odbyło się w przedszkolu UROCZYSTE OTWARCIE PLACU ZABAW. Po przecięciu wstęgi, dzieci pobiegły się bawić. Specjalnie na ten dzień udekorowano sprzęty balonami i kwiatkami. I ku radości dzieci zakupiono piłki oraz zabawki do piaskownicy.

Był to również Dzień Sportu podczas którego dzieci wzięły udział w wymagających dużej wytrwałości konkurencjach sportowych. Dzieci dzielnie uczestniczyły w zawodach.
Do zdrowej, bezpiecznej rywalizacji zagrzewał wszystkich zawodników głośny doping sportowców i nauczycieli. Nie miało znaczenia kto będzie pierwszy, ważna była zabawa i wspaniały uśmiech na buziach. Każdy otrzymał Medal SUPER SPORTOWCA. Wręczono również nagrody za Konkurs piosenki dziecięcej oraz za udział w Konkursie „Zakamarkowy plecaczek z książkami”. Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursach.