Warsztaty wielkanocne

W piątek 23 marca do przedszkola przyszedł List od Zająca. Spotkaliśmy się wszyscy na sali, aby Pani Dyrektor mogła odczytać nam zadania, które otrzymaliśmy od Wielkanocnego Zajączka. Było dużo śmiechu i dobrej zabawy. W prezencie dzieci otrzymały kopertę ze świątecznymi kolorowankami oraz bilety do kina.

Zdjęcia z zajączka

Warsztaty wielkanocne z Rodzicami

Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, na który z wytęsknieniem oczekują zarówno dzieci jak i dorośli. Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów. Tuż przed Wielkanocą, i w naszym przedszkolu nadszedł czas świątecznych przygotowań i dekoracji. Właśnie z tej okazji zaprosiliśmy Rodziców na wspólne przygotowanie dekoracji. Dzieci z grupy „Kransoludki” zaprosiły Rodziców na wspólne wykonanie świątecznych koszyczków. „Leśne Duszki” z Rodzicami zrobiły świąteczne jajka oraz zajączki.

Zajęcia przebiegały w miłej i serdecznej atmosferze, umiliły dzieciom oczekiwanie na święta i wprowadziły je w wielkanocny nastrój. Dziękujemy wszystkim za wspólny czas.

Zdjęcia z warsztatów