W karnawale, w karnawale
W karnawale, w karnawale
Dzieci bawią się wspaniale,
W karnawale każdy chce
Tańczyć, śpiewać, bawić się.
Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale.
25 stycznia w naszym przedszkolu odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy – niezwykłe wydarzenie, dostarczające dzieciom wielu pozytywnych przeżyć i radości.
Tego dnia w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana… Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Po wykonaniu pamiątkowych zdjęć, czas było rozpocząć zabawę. Pomimo, że zaproszony na tą wyjątkową okazję iluzjonista i wodzirej nie dał rady się stawić, skoczna i wesoła muzyka zachęcała do tańca 😊 Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów.
Przedstawiamy uchwycone momenty balu okiem aparatu pani Pauliny- mamy Tadka z grupy „Leśne Duszki”. Dziękujemy za pamiątkę tych radosnych chwil 🙂