Festyn rodzinny „Sportowa Rodzina”

26 maja wspólnie świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Rodziny. Tego dnia odbył się w naszym ogrodzie przedszkolnym sportowy festyn rodzinny „SPORTOWA RODZINA”.
Podczas festynu dzieci i rodzice wzięli udział we wspólnych zabawach oraz uczestniczyli w pokazie iluzjonistycznym.
Odbyło się wręczenie nagród za udział w Międzyprzedszkolnym Rodzinnym Konkursie Plastyczno-Technicznym „Dobranocka z dawnych lat” oraz Rodzinnym Konkursie Fotograficznym „Rodzina na sportowo”.
Dziękujemy rodzicom z Rady Rodziców za pomysł oraz zorganizowanie kiermaszu podczas którego zebrano środki przeznaczone na wycieczkę do gdańskiego ogrodu zoologicznego. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym w przygotowanie pysznych ciast i ciasteczek, owoców, napojów oraz innych produktów na nasz kiermasz.
Dziękujemy wszystkim przedszkolakom oraz ich rodzicom, rodzeństwu oraz dziadkom za wspólną zabawę.