Festyn rodzinny

17 maja odbył się w ogrodzie przedszkolnym Rodzinny festyn sportowy „Sportowa Rodzina”. Pani dyrektor powitała rodziny naszych przedszkolaków i zaprosiła na scenę wszystkie dzieci. Przedszkolaki zaśpiewały dla rodziców piosenki a następnie zatańczyły z Panią Natalią z Just Dance tańce z różnych stron świata. Po gromkich brawach za występy, nastąpiło wręczenie dyplomów i nagród za udział w Rodzinnym Konkursie Fotograficznym „Mój czas z rodziną”.
Po wstępie przyszedł czas na zabawę do której zaprosił wszystkich Pan Łukasz z Ale-frajda. Jak zawsze porwał dzieci do tańca, zaangażował do wspólnych zabaw i zadziwił w czasie pokazu magii. A na koniec wyczarował z balonów miecze, serca, korony…
Dzieci z rodzicami zaproszone były również do wspólnych zabaw sportowych – wyścig na kocach, wyścigów samochodowych oraz przeciągania liny.
Ogromną atrakcją był kiermasz z różnymi smakołykami, malowanie buzi i tatuaże.
Dziękujemy:
– wszystkim naszym przedszkolakom oraz ich rodzinom za wspólną zabawę,
-osobom zaangażowanym w przygotowanie kiermaszu z którego środki zostaną przeznaczone na dofinansowanie wycieczki na Farmę Alexa.
– Pani Natalii za podróże taneczne z dziećmi,
– Panu Łukaszowi za tak wspaniałe poprowadzenie festynu.
Zapraszamy za rok do wspólnej zabawy!